OFERTA

ZAKRES i OBSZAR ŚWIADCZONYCH USŁUG
Zakres świadczonych przeze mnie usług oprawy muzycznej obejmuje w szczególności takie imprezy jak:

POPRAWINY

STUDNIÓWKI PÓŁMETKI KOMERSY

ZABAWY SYLWESTROWE

ANDRZEJKI OSTATKI

18-STKI URODZINY ROCZNICE I JUBILEUSZE

IMPREZY FIRMOWE

INNE IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Obszar świadczonych przeze mnie usług to głównie WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE, PODKARPACKIE I ŚWIĘTOKRZYSKIE. Nie ograniczam się jednak tylko do tego terytorium, na życzenie klienta zagram również w innej części kraju, a nawet za granicą, za dodatkowym wynagrodzeniem związanym z kosztami dojazdu i ewentualnego noclegu.

MUZYKA

Podczas imprez repertuar muzyczny dobieram odpowiednio do upodobań gości i charakteru przyjęcia. Z uwagi na bogate doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju imprez potrafię odpowiednio wyczuć upodobania muzyczne bawiących się. Nie zamykam się również na propozycje i sugestie gości ponieważ to uczestnicy przyjęcia oraz ich samopoczucie są dla mnie najważniejsi.

Należę do profesjonalnego klubu muzycznego zrzeszającego dj’ów i wodzirejów z całej Polski. Posiadam ogromną kolekcję oryginalnych utworów muzycznych, którą nieustannie wzbogacam o nowe przeboje. Członkostwo w DEEJAY MIX CLUBIE, którego certyfikat posiadam to gwarancja wysokiej jakości legalnie odtwarzanych oryginalnych utworów muzycznych.

Na prowadzonych przeze mnie imprezach usłyszysz największe i niezapomniane hity ostatnich dekad, jak również najnowsze przeboje radiowe i nie tylko! Z uwagi na zróżnicowany i bogaty repertuar muzyczny zadowoleni będą zarówno młodsi, jak i starsi goście.

WODZIREJ, ZABAWY, GADŻETY I NAGRODY

Jako DJ wodzirej w trakcie przyjęcia skutecznie zachęcam gości do wyjścia na parkiet, przeprowadzam różne ciekawe zabawy, dające dużo radości. Przebrania i gadżety, które udostępniam w trakcie przyjęcia są nieodłącznym elementem udanej zabawy, powodują uśmiech na twarzach bawiących się, zaciekawiają i tworzą niepowtarzalną i niezapomnianą atmosferę każdej zagranej przeze mnie imprezy! Podczas przyjęcia prowadzę również konkursy z nagrodami, które upamiętniają przebytą miło imprezę. W trakcie przygotowań do uroczystości przekazuje klientom szeroką listę zabaw, z których wybierają te, które chcą bym poprowadził na ich przyjęciu. Oczywiście służę doświadczeniem i radą, podpowiadam co najczęściej cieszy gości. Zabawy są zawsze dopasowane do charakteru imprezy.
  • poprowadzenie całego przyjęcia weselnego od przyjazdu do sali weselnej przez kolejne 12 h z możliwością przedłużenia
  • pełną oprawę muzyczną
  • zapewnienie wysokiej jakości sprzętu muzycznego oraz profesjonalnego oświetlenia:
  • zabawy integrujące, konkursy z użyciem ciekawych i śmiesznych rekwizytów, gadżetów czy przebrań
  • odpowiednio muzycznie przygotowane krojenie tortu przez Państwa Młodych oraz podziękowania dla rodziców, z możliwością wykorzystania telewizora LCD
  • interesujące i zabawne oczepiny
  • doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie 😊
Do wyżej wskazanego standardowego pakietu można dobrać dodatkowe atrakcje (ciężki dym, bańki mydlane, napis LOVE, dekoracja światłem, pirotechnika) które przedstawiam tutaj.   Ofertę cenową przedstawiam indywidualnie na zapytanie Klienta zapraszam do kontaktu!